İçeri Alanımız

İster Eğlenin, İster Çalışın

Arkadaşlarınızla beraber buluşup güzel anlar geçirebileceğiniz Loophole'un muhteşem atmosferine davetlisiniz. Akşam buluşup harika kokteyller eşliğinde eğlencenin doruklarına varabilir ya da sabahları gelip güzel müzik eşliğinde lezzetli yemeklerimizin tadına bakarken çalışabilirsiniz. Günün yorgunluğundan uzaklaşmak isterseniz öğle yemeklerine de davetlisiniz. Loophole'un geniş seçenekleri içerisinde herkese yer var unutmayın.

Açık Alanımız

Sevdiklerinizle Beraber Olun

Eşinizle , sevgilinizle romantik anlar geçirmek için Loophole'un harika atmosferine davetlisiniz. Güzel müzikler eşliğinde Loophole'un zengin menüsünden istediğiniz lezzeti seçebilirsiniz. Farklı içecek çeşitlerimiz, güzel aromalı kokteyllerimizin tadına bakmayı unutmayın. Günün her saati sizin için Loophole'de yer var. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam kahvesi ya da gece eğlencesi hemen Loophole'a gel ve anın tadını çıkar.

Terasımız

Canlı Müzik ve Eğlence

Birbirinden başarılı sanatçıların sahne aldığı Loophole terasın harika atmosferinde sizlerle buluşalım. Haftasonlarının vazgeçilmez adresi Loophole terasta sevdiklerinizle unutulmaz bir gece geçirmeye hazır olun. Arkadaşlarınızla beraber derbi maçlarını izleme fırsatını da kaçırmayın. Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız: +90 312 213 25 55

Güzel sohbet , iyi yemek ve canlı müzik ee daha ne olsun ;)